ADH Şirketler Grubu

Hakkımızda

1994 yılında çeviri sektöründe bulunan ihtiyaç ve eksikliği fark edip ADH Avrasya Dil Hizmetleri A.Ş ile varlığını başlatmıştır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine odaklanan ve teknolojik altyapıya yatırım yapan şirket, kısa sürede büyük başarılara imza atarak sektör lideri konumuna gelmiştir.

 

Çeviri sektöründen sonra faaliyetlerine farklı alanları da dahil etmiştir.

inşaat.jpeg

İnşaat

ADH Şirketler Grubu, 2012 yılında sektöre iddialı bir giriş yaparak Türkiye’de gayrimenkul ve turizm sektöründe ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olmuştur. Pera Gümüşlük Evleri & Pera Yalıkavak Evleri & Mare Tilkicik ve Mare Küçükbük projeleri ile gayrimenkul yatırımlarını tamamlamıştır. Şirketin yeni yatırımları devam etmektedir.

Turizm

Mare Deluxe Residence; dört bir tarafı birbirinden güzel koylar ile çevrili Bodrum Yarımadası’nın sakin ve büyüleyici beldesi Gündoğan’ın Küçükbük Mevkii’nde konumlanıyor.

Rezidans daireler konseptinde hizmet veren tesisimiz; unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamanız adına, evinizin konforunda konaklama imkânlarını, üstün hizmet kalitesiyle bir arada sunuyor.

Tatil kavramını; bambaşka bir boyuta taşıyan, deniz manzaralı, rezidansımız; geniş, ferah ve modern konseptli dairelerimiz ile sizleri; arkanıza yaslanıp rahatlamaya ve anın tadını çıkarmaya davet ediyor.

Teknenizle de ulaşabileceğiniz kendine ait özel plajı, tüm yorgunluğunuzu üzerinizden alacak SPA terapileri ile Mare Deluxe Residence; Bodrum’da tatil anlayışını, baştan sona değiştiriyor.

Özel iç ve dış mimarisi ile büyüleyici bir konsept sunan rezidansımız; 1+1, 2+1 ve 3+1 ve Özel Villa ile sizlere alternatifler sunuyor.

WhatsApp Image 2022-04-26 at 13.39.04.jpeg
Bodrum Castle

Gayrimenkul

Bodrum’daki hizmet verdiği tüm projelerde, pazarlama ve satış stratejilerinin belirlenmesine, fiyatlandırma ve bölge analizine adar gerekli tüm süreçleri üstlenen Bodrum Plus Project alternatif stratejiler ve çözümleri ile gayrimenkul sektöründe kiralama, satış, yatırım vb. danışmanlık firmalarından biridir.